Home » Inne » Doświadczenie w murowaniu z klinkieru

Doświadczenie w murowaniu z klinkieru

Od wielu lat zajmujemy się wyłącznie murowaniem z cegieł klinkierowych, cegieł ręcznie formowanych , cegieł rozbiórkowych , cegieł postarzanych , okładzinami z płytek klinkierowych. Dlatego realizując inwestycję chętnie służymy wiedzą, która gwarantuje odpowiednią wytrzymałość i wysoką jakość wykonania.

Zdobyta przez Nas fachowa wiedza z tak  wąskiej specjalizacji jaką jest wznoszenie obiektów  z  cegły klinkierowej pozwala na zrealizowanie każdej bryły architektonicznej. Uczestniczenie podczas procesu wznoszenia pierwszego w Polsce budynku wykonywanego  z cegły Brico Vandersanden czyli elewacja zero  bez widocznej zaprawy w spoinach poziomych i pionowych , montaż wszelkich systemów kotwienia elewacji klinkierowych ( Halfen, Habe), umiejętność murowania bez listew plastikowych z efektem cofniętej fugi która skutkuje m.in. powstawaniem wykwitów ( białych nalotów ) na powierzchni cegły.

Specjalistyczna wiedza oraz odpowiednie podejście do każdego projektu pozwala na profesjonalne wykonanie budynku z elewacja klinkierową.